• Osteobusy

  Osteobusy

  Lubelskie Centrum Diagnostyczne stworzyło możliwość wielokierunkowego diagnozowania i leczenia osteoporozy oraz chorób metabolicznych kości. Posiadamy mobilne densytometry wyposażone w doskonały sprzęt z pełnymi wersjami oprogramowania umożliwiający wykonanie dowolnego pomiaru DEXA. Docierają one do każdego ośrodka i dostosowują się do lokalnych potrzeb. Jesteśmy w stanie dojechać osteobusem pod wskazany adres.

  Nasze osteobusy są wyposażone w najnowsze densytometry badające wiązką ołówkową oraz wachlarzową. Każde urządzenie posiada certyfikat jakości jak i bezpieczeństwa. W trosce o dobro pacjentów sprzęt poddawany jest regularnym okresowym badaniom technicznym oraz codziennej kontroli jakości, która zapewnia dokładność wyników. Pracownicy stale aktualizują swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach, posiadają także wymagane certyfikaty.

  Największym atutem jest stale aktualizowana wiedza, która jest przekazywana pacjentom oraz ośrodkom prowadzącym badania. Promowanie leczenia odbywa się za pośrednictwem dużych wydawnictw i prasy kobiecej. Cenimy stałą współpracę zapewniając dobrą diagnozę oraz skuteczne leczenie osteoporozy.

  Zdjęcie: źródło własne

  Skomentuj →

Skomentuj

You must be logged in to post a comment.